Skip to content

Salon MebleJarko: 797 913 068 508 995 178 505 185 265 Stolarnia MebleJarko: 504 186 624 501 515 401

Realizacje Sypialnia i salon

Sypialnia jak ze snu,

wymarzony Salon

Meble Jarko do sypialni i salonu to gwarancja udanego wypoczynku i możliwość codziennej radości przebywania w pięknej przestrzeni

Od 19 lat tworzymy dla Klientów sypialnie jak ze snu jak również wymarzone salony spełniając wszystkie oczekiwania wobec miejsca przeznaczonego na odpoczynek.

Projektujemy i wykonujemy wygodne łóżka oraz zestawy mebli do sypialni i salonu dopasowane do charakteru mieszkania, w wybranym przez Państwa stylu.

W skład zestawów proponujemy funkcjonalne szafy, garderoby, komody, toaletki, stoły, stoliki, szafki nocne jak również zabudowy rtv lub np. tapicerowane. Oferujemy meble z różnorodnych materiałów, w nietypowych kształtach i kolorach tworząc niepowtarzalną przestrzeń pod kątem praktycznym i estetycznym. Do naszych łóżek proponujemy duży wybór materacy wysokiej jakości z firmy JANPOL – wiodącego polskiego producenta, z którym współpracujemy od wielu lat.

Sypialnia i salon to pomieszczenia, w których spędzamy większość swojego czasu dlatego też zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu efektywny i komfortowy wypoczynek.