Salon MebleJarko: 797 913 068 508 995 178 505 185 265 Stolarnia MebleJarko: 504 186 624 501 515 401

E.ion System®. Jedyne okapy, które oczyszczają powietrze.

admin

Współczesny świat zmienił naturalną jakość powietrza i często w miejscach, w których przebywamy, czujemy, że powietrze którym oddychamy posiada niezrównoważony stan ładunków elektrycznych, z przewagą jonów o dodatnich ładunkach, powodujących fizjologiczny dyskomfort. Ponadto, liczba jonów o ujemnych ładunkach elektrycznych (które poprawiają stan dobrego samopoczucia) jest silnie obniżana przez centralne ogrzewanie, klimatyzację, palenie tytoniu, elektryczność statyczną generowaną przez urządzenia elektryczne. Dlatego, zarówno w pracy, jak i w domu, większość osób oddycha zubożonym w jony powietrzem.

Falmec proponuje unikalną technologię, która za pośrednictwem KONTROLOWANEJ JONIZACJI BIPOLARNEJ, pozwala w kuchni odtworzyć jony, które w sposób naturalny nie tylko eliminują nieprzyjemne zapachy, ale przywracają optymalną równowagę jonową i wpływają korzystnie na nasze samopoczucie psychofizyczne.

E.ion® System, dobre samopoczucie.

Redukcja zapachów aż o 95%.

Dzięki Kontrolowanej Jonizacji Bipolarnej, okapy E.ion® System uwalniają w kuchni jony o właściwościach jonów naturalnie obecnych w atmosferze. W ten sposób neutralizowane są zarówno nieprzyjemne zapachy, jak i substancje drażniące lub zanieczyszczające, takie jak: bakterie, wirusy, roztocza, pyłki, zarodniki, kurz, szkodliwy dym lub spaliny. Jony mają również korzystny wpływ na umysł i ciało, dzięki czemu poprawiają nastrój i koncentrację.

Jony w atmosferze w sposób naturalny wytwarzane są podczas zjawisk atmosferycznych, takich jak: wyładowania atmosferyczne, wodospady lub fale morskie. Technologia E.ion® System zastosowała dwubiegunowe pole elektryczne przy przepływie powietrza, aby osiągnąć ten sam rezultat. Kontrolowana jonizacja bipolarna nie powoduje rozprzestrzeniania się ozonu w pomieszczeniach mieszkalnych i może być wykorzystywana do oczyszczania i dezynfekcji otoczenia. Nieprzyjemne zapachy są redukowane od 70% do 95%, jak wykazały to testy przeprowadzone w laboratoriach na Uniwersytetach w Udine i Mediolanie, zgodnie z normą Uni 13725:2004. Wydajność okapów E.ion® System jest dodatkowo wzmacniana przez zastosowanie w nich filtra dwuskładnikowego Carbon.Zeo.

Swoboda instalacji i oszczędność energii.

Okapy E.ion® System nie wymagają podłączenia do instalacji odprowadzającej opary i zapachy na zewnątrz. Dlatego też, mogą być instalowane w dowolnym miejscu, bez konieczności prowadzenia prac murarskich, osiągając lepszy efekt estetyczny i możliwość umieszczenia strefy gotowania w dowolnym miejscu w kuchni. Ponieważ nie ma rur odprowadzających opary na zewnątrz, nie ma strat, zarówno ciepłego powietrza w zimie, jak i zimnego w lecie, eliminując w ten sposób straty energii i zachowując zawsze w pomieszczeniu optymalny komfort termiczny.

Czujnik mierzący jakość powietrza.

Czujnik w postaci listka, umieszczony w okapach E.ion® System wykrywa obecność lotnych związków organicznych (VOC), gazów o nieprzyjemnym zapachu, formaldehydów, dymu papierosowego i wszystkich zanieczyszczeń, które są obecne w powietrzu. Jest to zatem dobry wskaźnik do pomiaru jego jakości w pomieszczeniach. Te informacje tłumaczone są na kolory liścia, który stopniowo wraz z poprawą jakości powietrza zmienia kolor z żółtego na zielony.

Tryb automatyczny.
Zastosowanie trybu automatycznego spowoduje samoistne włączenie się okapu, jak tylko czujnik wykryje pogorszenie się jakości powietrza, w ten sposób czyszcząc je i dezynfekując.

Węgiel i zeolit: filtrowanie zgodne z naturą.

W filtrze dwuskładnikowym Carbon.Zeo, który został opracowany przez Falmec, aby zapewnić większą wydajność filtrowania, zastosowano materiały występujące naturalnie w przyrodzie: zeolit i węgiel.

Węgiel.
Substancją aktywną jest węgiel, występujący głównie w postaci mikrokryształów grafitu, który poddawany jest obróbce w taki sposób, aby otrzymać porowatą strukturę o dużej powierzchni wewnętrznej. Dzięki tym cechom posiada on dużą zdolność pochłaniania, i jednocześnie zatrzymywania wielu rodzajów substancji, poprzez przyciąganie cząsteczek do jego wewnętrznej powierzchni.

Zeolit.
Zeolit jest minerałem o dużej mikroporowatości, poszukiwanym ze względu na swoje właściwości absorpcji związków organicznych i pary wodnej. Swoje szczególne właściwości zawdzięcza wyjątkowym strukturom kryształów, które są regularne i mikroporowate oraz charakteryzują się olbrzymią ilością pustych przestrzeni wewnątrz samego kryształu. Jednoczesne zastosowanie węgla i zeolitu w jednym systemie filtrów zapewnia doskonałe filtrowanie i zwiększa dodatkowo wydajność oczyszczania.

Długa żywotność, łatwa konserwacja.
Filtr dwuskładnikowy Carbon.Zeo filtr ma długą żywotność: około 3 lata przy normalnym użytkowania okapu. Po 18 miesiącach zaleca sięjego regenerację poprzez umieszczenie go w piecu w temperaturze 200° C na dwie godziny. Filtr musi być wymieniony po trzech latach. Wymiana jest bardzo prosta, ponieważ filtr jest wyjmowany przez dolną część okapu.


Najnowsze katalogi i promocje sprzętu AGD

admin

Oferujemy Państwu najnowsze katalogi z bogatą ofertą sprzętu AGD.

Przy zakupie Mebli Kuchennych dostawa i montaż sprzętu Gratis!

          

 

Zachęcamy również do zapoznania się z aktualnymi promocjami.

 

http://www.electrolux.pl/local/promotions/kitchen/gotuj-sie-na-morska-przygode/

Regulamin promocji Electrolux – Gotuj sie na morska przygode

 

Przypominamy że promocje trwają do wyczerpania puli nagród i nie dłużej niż daty podane w regulaminie.

Świeże powietrze z okapów FALMEC

admin

Nowa linia okapów z rewolucyjnym systemem Circle Tech już w sprzedaży !
Okapy z technologią filtracji Circle Tech to połączenie nowoczesności z funkcjonalnością.
Atmosfera w domu już zawsze będzie idealna a to za sprawą najwyższej technologii, jakości, wydajności i nieskazitelnej estetyce.

Promocje SMEG

admin

WYJĄTKOWA PROMOCJA SMEG!

– PROMOCJA „ZMYWARKA W SUPER CENIE”

Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną Smeg „Zmywarka w super cenie”. Kupując trzy wybrane urządzenia Smeg (lista urządzeń została zawarta w regulaminie promocji), można zakupić jedną z czterech zmywarek objętych promocją.

Akcją promocyjną zostały objęte następujące zmywarki do zabudowy z panelem w pełni zintegrowanym: ST733TL, STA6539L3, ST523 oraz STA4503 (trzy pierwsze o szerokości 60 cm, a ostatnia o szerokości 45 cm). Opis wybranych zmywarek promocyjnych oraz ich parametry techniczne zostały zamieszczone na oficjalnej stronie internetowej Smeg Polska, czyli www.smeg.pl.

– PROMOCJA IDEALNA PARA!

Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną Smeg „Idealna para”. Kupując jedną z wybranych chłodziarko-zamrażarek FAB Smeg (lista urządzeń została zawarta w regulaminie promocji), można zakupić jeden z tosterów objętych promocją.

Akcją promocyjną zostały objęte wszystkie tostery TSF01, których opis oraz parametry techniczne zostały zamieszczone na oficjalnej stronie internetowej Smeg Polska, czyli www.smeg.pl.

– KUP DOWOLNEGO SBS8004 I ODBIERZE MIKSER PLANETARNY

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji. Kupując SBS8004P, SBS8004PO lub SBS8004AO dowolny kolor miksera planetarnego firmy SMEG o wartości 2 579 PLN wręczymy za 1 PLN

Pobierając poniższe dokumenty mogą się Państwo zapoznacć dokładnie z regulaminem i zasadami wszystkich omawianych promocji:

Regulaminy sprzedaży promocyjnej do pobrania w formacie PDF

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ SMEG Idealna Para

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ SMEG

SMEG REGULAMIN ZMYWARKA W PROMOCYJNEJ CENIE

Ulotki promocyjne do pobrania w formacie PDF

SMEG ULOTKA PROMOCYJNA FAB TOSTER

SMEG ULOTKA PROMOCYJNA LODÓWKA PLUS MIKSER

SMEG ULOTKA ZMYWARKA W PROMOCYJNEJ CENIE

Promocja Electrolux

admin

Zapraszamy Państwa do skorzystania z najnowszej promocji firmy Electrolux „Jest okazja… na wymarzoną kuchnię”

Przy zakupie co najmniej trzech urządzeń do zabudowy marki Electrolux: piekarnik, płytę, zmywarkę lub lodówkę w studiu kuchennym MEBLEJARKO za min. 5 000 zł brutto otrzymacie Państwo kartę przedpłaconą ze zwrotem 50% ceny najtańszego urządzenia, jednak nie więcej niż 750 zł.

Promocja trwa od 01.10.2016 r. do wyczerpania kwoty przeznaczonej na nagrody w promocji  jednak nie dłużej niż do 31.12.2016 r.

 Szczegóły i regulamin promocji moga Państwo poznać na stronie internetowej producenta pod linkiem www.electrolux.pl/promocje

W razie jakichkolwiek pytan zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 22-814-55-23 mailowo pod adresem biuro@meblejarko.pl

lub w naszym salonie na ulicy Górczewskiej 11

Promocja: 10 % rabatu na produkty FALMEC

admin

Promocja Falmec – 10 % rabatu na następujące produkty:

POLAR WHITE/BLACK :: LAGUNA :: PLANE WHITE :: MIRA WHITE :: VELA NRS :: GRUPA SILNIKOWA MURANO

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji  na ulotce dostępnej do pobrania po klinieciu w poniższy link

Promocja Falmec Ulotka White 26.09.2016

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod numerem telefonu 22-814-55-23.

Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji.

CERTYFIKAT Firmy Przyjaznej Internautom

admin

Z przyjemnością informujemy, że nasza Firma otrzymała CERTYFIKAT Firmy Przyjaznej Internautom.

Dołączyliśmy do grona przedsiębiorstw dbających o wysoki standard komunikacji z klientami oraz dopasowanie wizerunku do wymagań internautów.

Zostaliśmy wyróżnieni za:

  • kompletnosc i rzeczowosc oferty
  • pozytywne opinie klientów
  • referencje od partnerów

Wszystkim naszym Klientom, którzy przyczynili się do osiągnięcia tego sukcesu serdecznie Dziękujemy.

Katalog Produktów AGD Oferta Wiosna – Lato 2016

admin

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do pobrania najnowszego katalogu z ofertami promocyjnymiproduktów AGD

Plik z katalogiem mogą Państwo pobrać po kliknięciu w poniższy link.

Katalog Produktów AGD Oferta Wiosna – Lato 2016

Oferujemy Państwu duży wybór sprzętu AGD w atrakcyjnych cenach.

Mamy nadzieję, że ta oferta Państwa zainteresuje.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

Prosimy o kontakt na biuro@meblejarko.pl lub pod numerem telefonu 505-185-265

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół MebleJarko

 

Akcja Promocyjna Falmec – Nowoczesne Rozwiązania w Kuchni

admin

Szanowni Państwo,

W dniu 01.04.2016r rozpoczynamy nową Akcję Promocyjną  Falmec z hasłem „ Nowoczesne rozwiązania w kuchni „.
Oferta przedstawia dwa poziomy cen :
. Cena promocyjna ( żółta ) – obowiązuje przy zakupie np. korpusu okapu + silnika  oraz w przypadku jednostkowego zakupu płyty indukcyjnej, korpusu okapu lub silnika
. Cena HIT ( czerwona ) – obowiązuje przy zakupie jednorazowym pełnego pakietu – korpus okapu + silnik + płyta indukcyjna
Promocja obowiązuje do 30.06.2016r.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania w naszym salonie przy ulicy Górczewskiej 11 w Warszawie.
Zapraszamy serdecznie

Zespół MebleJarko

Salon MebleJarko
ul. Górczewska 11, Warszawa
tel./fax: 22 814 55 23
Doradcy Klienta: 505 185 265, 508 995 178
email: biuro@meblejarko.pl

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 10-18
Sob.: 10-16

Stolarnia MebleJarko
ul. Sokoła 8, Stanisławów Pierwszy
05-126 Nieporęt
kom: 504 186 624, 501 515 401
email: produkcja@meblejarko.pl

Meble kuchenne - meble biurowe - sypialnie na wymiar - łazienki - szafy na wymiar

© 2023 - MebleJarko. Producent mebli na wymiar w Warszawie | Polityka Prywatności